FIN EST


Ainult beebi võib olla nii armas,
nii usaldav,
nii väike su kätel
ja samal ajal olla suurim,
mis võib juhtuda Sinu elus!Arvatav sünnikuupäev oli: 27. jaanuar 2007

Emme mõtles mind oodates: Emme ei jõudnud mitte ära oodata kuna kohtub oma tibuga...

Issi mõtles mind oodates: Ka issi oli elevil...
Sündisin: 14. jaanuar 2007 kell 01:45
Olin kena poisslaps!

Kaalusin sündides: 3370 grammi
Olin sündides: 46 sentimeetrit pikk
Sünnihinneteks sain: 10/10
Minu juuksed olid Juukseid oli vähe, aga mis olid olid heledad.
Silmad olid Silmad olid alguses tumedad emme ei saanud arugi, mis värvi?
Sünnikoht: Põlva Haiglas
Sünni juures viibisid: Issi ei jõdnud tuli vanaema.
Ämmaemand oli: Krister

Arstist või ämmaemandast lähemalt: Ämmaemand oli hästi tore ja abivalmis...

Emme kirjeldus sünnitusest: Kuna tibu tahtis meie juurde tulla varem kui oli tähtaeg ei oskanud emme midagi kahtlustada. Laupäeva hommikul see on siis 13.jaanuar 2007 oli emmel kahtlaselt kehv olla. Aga kuna issi oli veel viimast korda soomes ja Tartust oli vaja ära tuua kummut kuhu oma pisikese asjad panna, siis sõitis emme maale.Võttis vanaema ja vanaisa autopeale ja sõitis Tartupoole. Just selle päeval tuli maha selle talve esimene korralik lumi, nii et tee oli üsna keht sõitmiseks. Kui koju jõudsime oli emmel ikkagi kahtlane tunne ja ta otsustas, et läheb arsti juurde. Valude vahesid emme ei mõõtnud, talle tundus, et koguaeg on natuke valus. Arst vaatas emme üle ja ütles,et emakakael on avanenud 1 või kaks sõrme, et aega veel on, võib koju tagasi minna. Ämmaemand pani siis veel ka toko peale ja sealt selgus, et emme peab siiski haiglasse jääma, sest emaka kokkutõmbed on keskmiselt iga 6 minuti järel. Nii jäigi emme haiglasse. Kuna aega veel oli siis arvas ämmaemand et ei pruugi siiski sünnituseks minna. Aga tibu otsustas teisiti. Kella 22.00 ajal läks emme eelsünnitustuppa, sest valud muutusid tihedamaks ja tugevamaks, kuid midagi hullu veel ei olnud. Emme üritas veel ka natuke puhata ehk magada nagu ämmaemand talle soovitas, aga sellest ei tulnud midagi välja, sest nii kui hakkas uni tulema, tuli kohe ka valuhoog ja uni oli jälle läinud. Kuni kell 00.30 ajal tuli ämmaemand ja kontrollis emakakaela avatust ja ütles et teeks veed lahti. See kiirendab asja, aga ka valud läehevad tugevamaks. Emme oli sellega nõus. Kui veed olid lahti helistas emme vanaemale, kes ka kohale tuli. Vanaema jõudis emme juurde umbes kella 01.00 ajal 14.jaanuar 2007, siis oli emmel ikka juba väga valus... veel natuke ja ämmaemand teatas, et nüüd on aeg minna teise tuppa, emmel polnud siis kellaaegadest enam aimugi. Tundus et see oli terve igavik. Emme oli väga ärevil, tahtis nii oma tibuga kohtuda... Siis teatas ämmaemand, et järgmise pressiga peab tita ära sündima ja nii ka läks... 01.45 oli pisike emme kõhu peal... see oli midagi sellist mida sõnadesse panna ei anna...
Kes mind haiglas külastasid: Haiglas käis meil väga palju külalisi, tädid ja onud. issi töökaaslased ja emme töökaaslased, kõik tõid emmele palju lilli...

Haiglas veedetud aeg: Haiglas olin ma väga rahulik. Emme ütles vahepeal, et peaks mind näpistama, et muidu võib arvata, et ta mängib nukuga. Haiglas ma ainult sõin ja magasin. Aga üks asi mulle üldse ei meeldinud, kui mind riidest lahti võeti, siis ma tegin kõva kisa.Minu nimi on Alfred Rinne, see pandi minule 22. jaanuar 2007 (~1 nädalaselt).

Miks just selline nimi? Emme teadis jube enne tibu planeerimist et pojale paneb ta nimeks Alfered nagu tema vanaisal.
Teised valikud olid: Poisile polnudki teisi variante

Minu hüüdnimedeks on: Allu, Alfik, Poika, Kutt, Naerupall, Komapoiss ja veel palju igasuguseid.Tulin esimest korda koju: 16. jaanuar 2007 (~2 päevaselt)
Kodu aadressiks oli: Põlva Ehitajate 1
Kodus võttis vastu: Kodus ei olnud kedagi, kõik olid juba haiglas vastas.
Minu esimesest kodust lähemalt: Kodu on kahetoaline korter. Magamistoas on suur-suur voodi, mille kõrval oli minu väike võrevoodi. Voodi otsas oli kummut, milles minu riided.

Päevast lühidalt: Haiglas ming väsitati igasugu protsetuuridega ära.Nii, et kui mind kojuminekuks riidesse pandi jäin ma kohe magama. Siis andis lasteõde mind vanaisa kätte ja soovis talle õnne. Seadsimegi ennast kodu poole minema.Koju tulin ma umbes 16.00 ajal. Vanaisa pani mu kohe emme-issi suure voodi peale , mina magasin muidugi rahulikult edasi. Umbes kella 18.00 ajal tahtsin ma süüa, siis oli veel ka tädi Maret meie juures, vanaema-vanaisa olid ära läinud.
Ilm oli: Väljas oli üsna kole ilm. Tuul oli üsna tugev ja sadas mingit lume moodi või vihma moodi ollust taevast alla.
POSTITA TEATEID

Kui soovid alati saada e-maili, kui seda kodulehte muudetakse, siis palun sisesta siia oma e-mail!
MINA
KÕIGE ALGUS
MINU ARENG
ESIMESED...
SUGUPUU
PÄEVAKAVA
TÄHTPÄEVAD
REISIMINE
TERVIS
LASTEAED
JUTUNURK
MEEDIAGALERII
MEIE SÕBRAD
KOMMENTAARID